Головна » Статті » Статті вчителів

Лише той Учитель, хто живе так, як навчає

27 листопада в Подо-Калинівській ЗОШ відбувся семінар учителів Української мови на тему «Роль особистості вчителя у вихованні національно-свідомого високоосвіченого життєво компетентного громадянина»

Учителі району мали змогу відвідати уроки вчителя-методиста, спеціаліста вищої категорії Маляренко С.В. «Утвердження загальнолюдських ідеалів вірності й кохання в новелі Ю.Яновського «Шаланда в морі». Одинадцятикласники досліджували текст, доводили життєві істини, актуальні на початку ХХ століття і сьогодні. На урок до випускників завітав житель нашого села Крегель Б.С., нині доброволець, що приїхав із зони АТО в короткотривалу відпустку. Захисник пообіцяв, що разом із воїнами-односельцями боронитимуть рідну землю від ворога допоки молоде покоління здобуватиме освіту та розбудовуватиме державу.

Цікавий сучасний урок української мови та інформатики представили вчитель вищої категорії Харченко Т.М. та вчитель І категорії Шестак Н.П. «Написання складних слів з пів-, напів-. Пошук об᾽єктів файлової системи». На цьому інтегрованому уроці шестикласники не лише опанували теми з двох різних наук, але й училися виконувати творчі завдання з мови на комп᾽ютері, шліфували правописні вміння, збагачували мовлення та вчилися любити рідну мову, рідний край.

Вразив присутніх і виховний захід «Інтелектуально-розважальна народознавча гра для учнів 6-7 класів «Я люблю Україну», підготовлений педагогом-організатором школи, учителем вищої категорії Рибак Н.А. Глядачі відзначили високий рівень підготовки заходу: багатство зібраного народознавчого матеріалу, цікаві конкурси, захопливу гру двох команд «Синіх» та «Жовтих», музичне аранжування. Гра пройшла весело і цікаво. Діти показали, що вони є справжніми патріотами своєї держави, які знають і бережуть її традиції, історію.

Високу оцінку дали учасники семінару вчителям, що поділилися своїм досвідом і всьому педагогічному колективу. У Подо-Калинівській школі ще раз довели, що тут вміють працювати, вміють приймати гостей, вміють дарувати тепло і радість іншим.

 

Самборська Н.О.
директор Подо-Калинівської ЗОШ  

Категорія: Статті вчителів | Додав: Admin (07.12.2015)
Переглядів: 115 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0