Назва проекту «Від мрії до футбольних вершин». Основною метою проекту є створення комфортних умови для тренувань, забезпечити учасниць футбольної команди формою та м’ячами, залучати більше дітей до занять спортом, зацікавити членів громади життям та досягненнями юних спортсменок.

Залученими сторонами проекту є виконавчий комітет та голова об’єднаної громади, тренер команди та магазин «Спорт». Співпраця налагоджена.

Цільова аудиторія – діти та підлітки ОТГ, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, учні школи, яка знаходиться неподалік стадіону, де проводяться тренування, їх батьки, члени виконкому, представники закладів освіти громади. Активних учасників команди 30 дівчат, потенційних учасників – 15 дівчат, активних громадян – 28 чоловік.

В ході перетворення ініціативи дівчат з футбольної команди щодо створення комфортних умов для тренувань та забезпечення учасниць футбольної команди формою та м’ячами в проектну пропозицію, було проведено консультації з представниками освітніх закладів, батьками дівчат та тренером команди. Також узгоджено позиції співпраці з головою громади та виконавчим комітетом.